KnuckleKings PHOTOSHOOTING #1

1. novembra 2017

 

Chceme Vám ukázať kúsok z nášho life-stajlu, ako sme vyrastali a čo sme robili – čo sa snažíme robiť dodnes. Samozrejme prvý photoshooting je zo sk8parku, ktorý sa nachádza v Ružomberku [RK]. Za našich mladých čias sa jazdilo prevažne na streete, lebo sme nemali žiadnu  inú možnosť. V okolí bol ledva jeden SK8park a na to, aby sme tam každý deň dochádzali neboli peniaze. Peniaze neboli ani na equip, ktorý sme potrebovali na jazdenie. Nebolo to inak ani v tento deň, kde sme videli mladých ludí s talentom, no bez sponzoringu na potrebný equip.

Na fotení sme sa zišli ludia, čo priložili ruku k dielu:

Robo Suja [SK8] v spolupráci s jeho kreatívnou crew SEDUCO sme vytvorili stránku Knuckle Kings.

 

Rado Kapralčík [PHOTO] Kapor je náš head fotograf a video-producent rkkphoto.

 

Peter Hančiak [IN-LINE] som zakladateľ značky, stáram sa o výrobu a predaj produktov.

 

Tomáš Ferenčík [BMX] 19-ročný mladík z Ružomberka, ktorého sme sledovali pri jeho rutinnej jazde.

čierna hoodie mikina biglogo hell yeah

 

Zapáčil sa nám, tak sme ho oslovili, či by bol ochotný zajazdiť svoje triky na fotky a krátku reklamu.“FERO“ jazdil veľmi čisto a štýlovo, obtiažnosť trikov bola na vysokej úrovni. Medzi triky, čo odišiel na prvý patria 360, 540, 720, Tailwhip, bar-spin, no hand a veľa ďaľších. Napriek tomu má taký istý problém, ako sme mali my a tým je žiadny sponzoring. Za odmenu sme mu darovali Tričko biglogo I’M NEW a čierny snapback BLACK & WHITE, plus očakávajte krátke vidko z jeho jazdenia.

 

Podarilo sa nám zachytiť krásne fotky so západom slnka a na chvíľu sa opäť vrátiť do doby, keď sme takto fungovali aj my. No dnes už ani triky nie sú také, ako boli.

biela šiltovka flexfit black&white

 

RIDER FOR RIDER

PS: Všetky triky sú odídené